W-18-1
W-18-1
ПроизводительEast Electronics
Партномер производителяW-18-1
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors East Electronics W-18-1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | East Electronics |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -30℃~+70℃ |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Voltage | 6V~15V |
| Diameter (φD) | 70mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 105dB |
| Technology Type | - |
| Oscillator Circuit | - |
