W-25A
W-25A
ПроизводительEast Electronics
Партномер производителяW-25A
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors East Electronics W-25A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | East Electronics |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Frequency | 3.1kHz |
| Operating Voltage | 50V |
| Diameter (φD) | 45mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 105dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
