W-53A
W-53A
ПроизводительEast Electronics
Партномер производителяW-53A
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors East Electronics W-53A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | East Electronics |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Frequency | 5kHz |
| Operating Voltage | 3V~50V |
| Diameter (φD) | 50mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 105dB |
| Technology Type | - |
| Oscillator Circuit | - |
