DSPV04LSGET
DSPV04LSGET
Производительkangshen
Партномер производителяDSPV04LSGET
ОписаниеSwitches kangshen DSPV04LSGET
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DIP-переключатели |
| Производитель | kangshen |
| Вес | 1.42 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Type | Piano Key |
| Number of Positions | 4 Positions |
| Voltage Rating | 24V |
| Current Rating | 25mA |
| Operating Life | 3000 Times |
| Circuit | SPST |
| Lead Pitch | 2.54mm |
