DSPV06LSGET
DSPV06LSGET
Производительkangshen
Партномер производителяDSPV06LSGET
ОписаниеSwitches kangshen DSPV06LSGET
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DIP-переключатели |
| Производитель | kangshen |
| Вес | 1.95 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Type | Piano Key |
| Number of Positions | 6 digits |
| Voltage Rating | 24V |
| Current Rating | 25mA |
| Operating Life | 3000 Times |
| Circuit | SPST |
| Lead Pitch | 2.54mm |
