DSPV08LHGET
DSPV08LHGET
Производительkangshen
Партномер производителяDSPV08LHGET
ОписаниеSwitches kangshen DSPV08LHGET
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DIP-переключатели |
| Производитель | kangshen |
| Вес | 2.5 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Type | Piano Key |
| Number of Positions | 8-bit |
| Voltage Rating | 24V |
| Current Rating | 25mA |
| Operating Life | 3000 Times |
| Circuit | SPST |
| Lead Pitch | 2.54mm |
