MGDBK10QE
MGDBK10QE
ПроизводительGaia Converter
Партномер производителяMGDBK10QE
ОписаниеIndustrial control electrical Gaia Converter MGDBK10QE
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модуль питания, источники питания |
| Производитель | Gaia Converter |
| Вес | 1 |
| Output Power | - |
| Type | Isolation module |
| Application | ITE (Commercial) |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | - |
| working temperature | -40°C ~ 95°C |
| Packaging/Housing | 8-DIP module, 4 leads |
| characteristic | - |
| Remarks | - |
| Voltage - Input (maximum value) | 160V |
| Supplier Device Packaging | - |
| Size/Size | 1.57" L x 1.02" W x 0.32" H (40.0mm x 26.0mm x 8.2mm) |
| Output current (maximum value) | - |
| Output count | 1 |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Input (minimum value) | 36V |
| efficiency | 80% |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Power (W) | 10 W |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Control characteristics | - |
| Installation type | Through Hole |
| Certification bodies | - |
| Standard number | - |
| Current output (maximum value) | 800mA |
