MGDDI-06-R-I
MGDDI-06-R-I
ПроизводительGaia Converter
Партномер производителяMGDDI-06-R-I
ОписаниеIndustrial control electrical Gaia Converter MGDDI-06-R-I
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модуль питания, источники питания |
| Производитель | Gaia Converter |
| Вес | 1 |
| Output Power | - |
| Type | Isolation module |
| Application | ITE (Commercial) |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | - |
| working temperature | -40°C ~ 100°C |
| Packaging/Housing | 10-DIP Module |
| characteristic | - |
| Remarks | - |
| Voltage - Input (maximum value) | 160V |
| Supplier Device Packaging | - |
| Size/Size | 1.10" Length x 0.78" Width x 0.32" Height (28.0mm x 19.8mm x 8.2mm) |
| Output current (maximum value) | - |
| Output count | 2 |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Input (minimum value) | 12V |
| efficiency | 83% |
| Voltage - Output 2 | 24V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Power (W) | 6 W |
| Voltage - Isolation | 2.25 kV |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Control characteristics | - |
| Installation type | Through Hole |
| Certification bodies | - |
| Standard number | - |
| Current output (maximum value) | 125mA,125mA |
