MGDSK35HB
MGDSK35HB
ПроизводительGaia Converter
Партномер производителяMGDSK35HB
ОписаниеIndustrial control electrical Gaia Converter MGDSK35HB
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модуль питания, источники питания |
| Производитель | Gaia Converter |
| Вес | 1 |
| Output Power | - |
| Type | Isolation module |
| Application | ITE (Commercial) |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | - |
| working temperature | -40°C ~ 95°C |
| Packaging/Housing | 17-DIP Module |
| characteristic | Remote On/Off |
| Remarks | - |
| Voltage - Input (maximum value) | 36V |
| Supplier Device Packaging | - |
| Size/Size | 2.88" length x 1.90" width x 0.49" height (73.3mm x 48.3mm x 12.8mm) |
| Output current (maximum value) | - |
| Output count | 1 |
| Voltage - Input (minimum value) | 9V |
| efficiency | 83% |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Power (W) | 23 W |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Control characteristics | - |
| Installation type | Through Hole |
| Certification bodies | - |
| Standard number | - |
| Current output (maximum value) | 7A |
