0602 5693
0602 5693
ПроизводительTESTO
Партномер производителя0602 5693
ОписаниеInstrumentation/Meter TESTO 0602 5693
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аксессуары для приборов |
| Производитель | TESTO |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Accuracy | - |
| Colour | - |
| Battery Type | - |
| working temperature | - |
| Range | - |
| surface treatment | - |
| material quality | - |
| characteristic | - |
| Working humidity | - |
| Storage temperature | - |
| Protection level | - |
| measurement accuracy | Grade 1 Accuracy |
| resolving power | - |
| Maximum working pressure | - |
| capacity | - |
| response time | 4 s |
| Full length | - |
| Product color | Silver, Black |
| Shell | - |
| Measure distance | - |
| measuring range | -40 ~ +1000 °C |
| Battery usage time | - |
| Field of view angle | - |
| Probe diameter | - |
| Cable length | - |
| Humidity measurement range | - |
| Probe sleeve end length | - |
| Probe rod diameter | - |
| Probe head diameter | 3 mm |
| Radio range | - |
| data transmission | - |
| Probe sleeve length | 1,000 mm |
| Fixed cable | - |
| Applicable pitch | - |
| Accessory type | - |
| PH value | - |
| Supporting use/related products | - |
