0602 5792
0602 5792
ПроизводительTESTO
Партномер производителя0602 5792
ОписаниеInstrumentation/Meter TESTO 0602 5792
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аксессуары для приборов |
| Производитель | TESTO |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Colour | silver; Black |
| surface treatment | - |
| material quality | - |
| characteristic | - |
| Working humidity | - |
| Protection level | - |
| measurement accuracy | Grade 1 Accuracy |
| resolving power | - |
| response time | 5 s |
| Full length | - |
| Product color | - |
| measuring range | -40 ~ +1000 ℃ |
| Cable length | - |
| Probe sleeve end length | - |
| Probe rod diameter | 1.5 mm |
| Probe head diameter | 1.5 mm |
| data transmission | plug thermocouple |
| Probe sleeve length | 500 mm |
| Fixed cable | - |
| Applicable pitch | - |
| Accessory type | - |
| Supporting use/related products | - |
