0603 3392
0603 3392
ПроизводительTESTO
Партномер производителя0603 3392
ОписаниеInstrumentation/Meter TESTO 0603 3392
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аксессуары для приборов |
| Производитель | TESTO |
| Вес | 1 |
| Colour | Silver |
| surface treatment | - |
| material quality | - |
| characteristic | - |
| Protection level | IP67 |
| measurement accuracy | - |
| resolving power | - |
| response time | 7s |
| Full length | - |
| measuring range | -50-+350℃ |
| Cable length | 1.5m |
| Probe rod diameter | 4mm |
| Probe head diameter | 3.3mm |
| Probe sleeve length | 125mm |
| Applicable pitch | - |
| Accessory type | - |
| Supporting use/related products | - |
