0609 7072
0609 7072
ПроизводительTESTO
Партномер производителя0609 7072
ОписаниеInstrumentation/Meter TESTO 0609 7072
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аксессуары для приборов |
| Производитель | TESTO |
| Вес | 1 |
| Colour | - |
| surface treatment | - |
| material quality | - |
| characteristic | - |
| Protection level | - |
| measurement accuracy | - |
| resolving power | - |
| response time | 45s |
| Full length | - |
| measuring range | -50-+400℃ |
| Cable length | 1500mm |
| Probe sleeve end length | 30mm |
| Probe rod diameter | 6mm |
| Probe head diameter | 5mm |
| Probe sleeve length | 200mm |
| Applicable pitch | - |
| Accessory type | - |
| Supporting use/related products | - |
