0650 2063
0650 2063
ПроизводительTESTO
Партномер производителя0650 2063
ОписаниеInstrumentation/Meter TESTO 0650 2063
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аксессуары для приборов |
| Производитель | TESTO |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Accuracy | - |
| Colour | - |
| Battery Type | - |
| working temperature | - |
| Range | - |
| surface treatment | - |
| material quality | - |
| characteristic | - |
| Working humidity | - |
| Storage temperature | - |
| Protection level | - |
| measurement accuracy | - |
| resolving power | - |
| response time | - |
| Full length | - |
| Product color | - |
| Shell | - |
| measuring range | 0-+14pH |
| Battery usage time | - |
| Cable length | 1200mm |
| Probe sleeve end length | 12mm |
| Probe rod diameter | 12mm |
| Probe head diameter | 4mm |
| data transmission | - |
| Probe sleeve length | 120mm |
| Fixed cable | - |
| Applicable pitch | - |
| Accessory type | - |
| Supporting use/related products | - |
