LMA2718T381-OAH03
LMA2718T381-OAH03
ПроизводительLinkMems
Партномер производителяLMA2718T381-OAH03
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors LinkMems LMA2718T381-OAH03
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | MEMS-микрофоны |
| Производитель | LinkMems |
| Вес | 0.15 |
| Supply Voltage | 2.3V~3.6V |
| Sensitivity | -38dB |
| Impedance | 300Ω |
| Direction | Omni-directional |
| SNR(Signal to Noise Ratio) | 60dB |
| Current Consumption | 120uA |
