LMD4737T261-OAC02
LMD4737T261-OAC02
ПроизводительLinkMems
Партномер производителяLMD4737T261-OAC02
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors LinkMems LMD4737T261-OAC02
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | MEMS-микрофоны |
| Производитель | LinkMems |
| Вес | 0.14 |
| Supply Voltage | 1.62V~3.6V |
| Sensitivity | -26dB |
| Direction | Omni-directional |
| SNR(Signal to Noise Ratio) | 60dB |
| Current Consumption | 750uA |
