BAV21WS
BAV21WS
ПроизводительXZT
Партномер производителяBAV21WS
ОписаниеDiodes XZT BAV21WS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | XZT |
| Вес | 0.026 |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@200mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 250V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
