BAV23S
BAV23S
ПроизводительXZT
Партномер производителяBAV23S
ОписаниеDiodes XZT BAV23S
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | XZT |
| Вес | 0.03 |
| Rectified Current | 225mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@200mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 250V |
| Diode Configuration | 1 pair in series |
