BAV70DW
BAV70DW
ПроизводительXZT
Партномер производителяBAV70DW
ОписаниеDiodes XZT BAV70DW
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | XZT |
| Вес | 0.028 |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | 2 Pair Common Cathode |
