BAW56DW
BAW56DW
ПроизводительXZT
Партномер производителяBAW56DW
ОписаниеDiodes XZT BAW56DW
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | XZT |
| Вес | 0.027 |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | 2 Pair Common Anode |
