MMBD4148A
MMBD4148A
ПроизводительXZT
Партномер производителяMMBD4148A
ОписаниеDiodes XZT MMBD4148A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | XZT |
| Вес | 0.03 |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
