FH-M6-40
FH-M6-40
Производительguhelin
Партномер производителяFH-M6-40
Описаниеhardware/fasteners/sealing guhelin FH-M6-40
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Шпильки и винты |
| Производитель | guhelin |
| Вес | 7.044 |
| Diameter | 6mm |
| Type | Stud |
| Pitch | 1mm |
| Colour | - |
| Standard | PEM |
| Total Length | 40mm |
| Specifications | M6X40 |
| surface treatment | Blue White Zinc |
| material quality | Carbon Steel |
| purpose | - |
| strength grade | - |
| structure type | Fully Threaded |
| hexagonal opposite edge | - |
| Thread length | - |
| Shape Type | - |
| Length from PC board | - |
