FH-M8-25
FH-M8-25
Производительguhelin
Партномер производителяFH-M8-25
Описаниеhardware/fasteners/sealing guhelin FH-M8-25
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Шпильки и винты |
| Производитель | guhelin |
| Вес | 8.047 |
| Diameter | 8mm |
| Type | Stud |
| Pitch | 1.25mm |
| Colour | - |
| Standard | PEM |
| Total Length | 25mm |
| Specifications | M8X25 |
| surface treatment | Blue White Zinc |
| material quality | Carbon Steel |
| purpose | - |
| strength grade | - |
| structure type | Fully Threaded |
| hexagonal opposite edge | - |
| Thread length | - |
| Shape Type | - |
| Length from PC board | - |
