MMBD4148SE
MMBD4148SE
Производительamsem
Партномер производителяMMBD4148SE
ОписаниеDiodes amsem MMBD4148SE
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | amsem |
| Вес | 0.03 |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
