HYT-3015A
HYT-3015A
ПроизводительHYDZ
Партномер производителяHYT-3015A
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors HYDZ HYT-3015A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | HYDZ |
| Вес | 7.7 |
| Frequency | 3.3kHz |
| Operating Voltage | 3V~24V |
| Sound Pressure Level (SPL) | 88dB |
| Current Consumption | 15mA |
