YSG-150-24
YSG-150-24
ПроизводительYASH
Партномер производителяYSG-150-24
ОписаниеIndustrial control electrical YASH YSG-150-24
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутируемый источник питания |
| Производитель | YASH |
| Вес | 372.7 |
| Output Current | 6.25A |
| Output Power | - |
| Power | 150W |
| Output Voltage | 24V |
| Input Voltage | 100-240VAC |
| Accuracy | - |
| Rated Current | - |
| Colour | - |
| Current Range | - |
| working temperature | - |
| current | - |
| voltage | - |
| Rated power | - |
| material quality | - |
| Storage temperature | - |
| source | - |
| Remarks | - |
| Appearance dimensions | - |
| Maximum voltage | - |
| Maximum current | - |
| Installation method | - |
| Power supply voltage | - |
| Input voltage range | - |
| Input current | 2.5A |
| Storage temperature and humidity | - |
| Working temperature and humidity | - |
| DC voltage | - |
