YSG-350-12
YSG-350-12
ПроизводительYASH
Партномер производителяYSG-350-12
ОписаниеIndustrial control electrical YASH YSG-350-12
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутируемый источник питания |
| Производитель | YASH |
| Вес | |
| Output Current | 29.16A |
| Output Power | -;350W;- |
| Power | 350W |
| Output Voltage | 12V |
| Input Voltage | 100-240VAC;-;-;-;- |
| Accuracy | - |
| Rated Current | - |
| Colour | - |
| Current Range | - |
| working temperature | - |
| current | - |
| voltage | - |
| Rated power | - |
| material quality | - |
| Storage temperature | - |
| source | - |
| Remarks | - |
| Appearance dimensions | - |
| Maximum voltage | - |
| Maximum current | - |
| Installation method | - |
| Power supply voltage | - |
| Output current (maximum value) | -;-;-;-;29.16A |
| Input voltage range | - |
| Input current | 6.8A |
| Storage temperature and humidity | - |
| Working temperature and humidity | - |
| DC voltage | - |
