MURF3020CT
MURF3020CT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Быстровосстанавливаемые / высокоэффективные диоды |
| Производитель | OSEN |
| Вес | 2.843 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 2uA |
| Reverse Recovery Time (trr) | 25ns |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 300A |
| Current - Rectified | 30A |
| Operating Junction Temperature Range | - |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.05V@15A |
