KM-1030B
KM-1030B
ПроизводительKEMEENG
Партномер производителяKM-1030B
ОписаниеInstrumentation/Meter KEMEENG KM-1030B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ультразвуковая очистительная машина |
| Производитель | KEMEENG |
| Вес | 1 |
| Power | - |
| Function | Mechanical Control/Adjustable Timer/Heating Temperature Control |
| voltage | - |
| material quality | SUS304 Stainless Steel (Inner Slot), SUS201 Stainless Steel (Case) |
| characteristic | - |
| working pressure | - |
| capacity | - |
| Packaging Size | - |
| tank capacity | 30L |
| Usage Scenario | - |
| External dimensions | 530*325*325mm |
| Ultrasonic power | 600W |
| Ultrasonic frequency | 40KHz |
| Steam temperature | - |
| Inner groove size | 500*300*200mm |
| heating power | - |
