KM-1030C
KM-1030C
ПроизводительKEMEENG
Партномер производителяKM-1030C
ОписаниеInstrumentation/Meter KEMEENG KM-1030C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ультразвуковая очистительная машина |
| Производитель | KEMEENG |
| Вес | 1 |
| Power | - |
| Function | Digital Display/Touch Control/Timer/Temperature Control/Degassing/Wave Change |
| voltage | - |
| material quality | SUS304 Stainless Steel (Inner Slot), SUS201 Stainless Steel (Case) |
| characteristic | - |
| working pressure | - |
| capacity | - |
| Packaging Size | - |
| tank capacity | 30L |
| Usage Scenario | - |
| External dimensions | 530*325*325mm |
| Ultrasonic power | 600W/300W (variable waveform) |
| Ultrasonic frequency | 40KHz |
| Steam temperature | - |
| Inner groove size | 500*300*200mm |
| heating power | - |
