KM-12C
KM-12C
ПроизводительKEMEENG
Партномер производителяKM-12C
ОписаниеInstrumentation/Meter KEMEENG KM-12C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ультразвуковая очистительная машина |
| Производитель | KEMEENG |
| Вес | 1 |
| Power | - |
| Function | Digital display/touch/timing/temperature control/deaeration |
| voltage | - |
| material quality | SUS304 Stainless Steel (Inner Slot), SUS201 Stainless Steel (Case) |
| characteristic | - |
| working pressure | - |
| capacity | - |
| Packaging Size | - |
| tank capacity | 2L |
| Usage Scenario | - |
| External dimensions | 180*185*215mm |
| Ultrasonic power | 60W |
| Ultrasonic frequency | 40KHz |
| Steam temperature | - |
| Inner groove size | 150*135*100mm |
| heating power | - |
