KM-240ST
KM-240ST
ПроизводительKEMEENG
Партномер производителяKM-240ST
ОписаниеInstrumentation/Meter KEMEENG KM-240ST
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ультразвуковая очистительная машина |
| Производитель | KEMEENG |
| Вес | 1 |
| Power | - |
| Function | Power Adjustable/Timing/Normally Open/Heating Temperature Control |
| voltage | - |
| material quality | SUS304 stainless steel (tank body) |
| characteristic | - |
| working pressure | - |
| capacity | - |
| Packaging Size | - |
| tank capacity | 77L |
| Usage Scenario | - |
| External dimensions | 780*600*805mm |
| Ultrasonic power | 0-1200W (Adjustable) |
| Ultrasonic frequency | 40KHz |
| Steam temperature | - |
| Inner groove size | 550*400*350mm |
| heating power | - |
