KM-300ST
KM-300ST
ПроизводительKEMEENG
Партномер производителяKM-300ST
ОписаниеInstrumentation/Meter KEMEENG KM-300ST
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ультразвуковая очистительная машина |
| Производитель | KEMEENG |
| Вес | 1 |
| Power | - |
| Function | Power Adjustable/Timing/Normally Open/Heating Temperature Control |
| voltage | - |
| material quality | SUS304 stainless steel (tank body) |
| characteristic | - |
| working pressure | - |
| capacity | - |
| Packaging Size | - |
| tank capacity | 99L |
| Usage Scenario | - |
| External dimensions | 820*685*835mm |
| Ultrasonic power | 0-1500W (adjustable) |
| Ultrasonic frequency | 40KHz |
| Steam temperature | - |
| Inner groove size | 550*450*400mm |
| heating power | - |
