KM-720ST
KM-720ST
ПроизводительKEMEENG
Партномер производителяKM-720ST
ОписаниеInstrumentation/Meter KEMEENG KM-720ST
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ультразвуковая очистительная машина |
| Производитель | KEMEENG |
| Вес | 1 |
| Power | - |
| Function | Power Adjustable/Timing/Normally Open/Heating Temperature Control |
| voltage | - |
| material quality | SUS304 stainless steel (tank body) |
| characteristic | - |
| capacity | - |
| Packaging Size | - |
| tank capacity | 360L |
| Usage Scenario | - |
| External dimensions | 1280*865*1000mm |
| Ultrasonic power | 0-3600W (adjustable) |
| Ultrasonic frequency | 40KHz |
| Inner groove size | 1000*600*600mm |
| heating power | - |
