JQX-V5H 024-1HP3
JQX-V5H 024-1HP3
ПроизводительQLRELAY
Партномер производителяJQX-V5H 024-1HP3
ОписаниеRelays QLRELAY JQX-V5H 024-1HP3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | QLRELAY |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | - |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 360Ω |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Maximum Switching Voltage | - |
| Coil Rated Power | 1.6W |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 24V |
| Release Time | 10ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | - |
| Maximum Switching Current | - |
| Pin Number | - |
| Switching Voltage(Max) | 220V@DC |
| Switching Current(Max) | 80A |
