COU2000ADV Pro
COU2000ADV Pro
ПроизводительSMtech
Партномер производителяCOU2000ADV Pro
ОписаниеInstrumentation/Meter SMtech COU2000ADV Pro
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Другие экспериментальные приборы/оборудование |
| Производитель | SMtech |
| Вес | 1 |
| Type | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Maximum Speed | - |
| Power | 50W |
| Maximum Power | - |
| Accuracy | - |
| Sampling Rate | - |
| Colour | - |
| working voltage | - |
| apply | - |
| source | AC100~240V,50/60Hz |
| Product size | - |
| Appearance dimensions | - |
| measurement accuracy | - |
| Environmental humidity | - |
| resolving power | - |
| Temperature range | - |
| capacity | - |
| response time | - |
| Wavelength | - |
| External dimensions | 450*240*270mm(W*D*H) |
| measuring range | - |
| Passageway | - |
| Wavelength range | - |
| Test range | - |
| Storage capacity | - |
| work environment | - |
| stability | - |
| Environmental pressure | - |
| Detection scope | - |
| Repeatability | - |
| Voltage power | - |
| Cultivation temperature | - |
| Ultrasonic power | - |
| Indication error | - |
| LED light source brightness | - |
| Adjustable speed range | - |
| Pan size | - |
| Ink cartridge capacity | - |
| Readability | - |
| Counting efficiency | 800PCS/second (2mm pitch material) |
| Gas source | - |
| Inner liner size | - |
| Speed adjustment range | - |
| Mixing method | - |
| Carrier interval | 2、4、8、12、16、20...52、56mm |
| Instrument power supply | - |
| Inner tank size per slot | - |
| Maximum torque | - |
| Applicable needle tubes | - |
| Inner liner material | - |
| Memory storage function | - |
| heating temperature | - |
| Tray size | 7-13(inch) |
| Mixing time setting range | - |
| Observation window size | - |
| Counting range | -999999~999999 |
| Storage tank volume | - |
| Remote control distance | - |
| Time setting | - |
