PZ9902(8A/20A)
PZ9902(8A/20A)
ПроизводительWASITES
Партномер производителяPZ9902(8A/20A)
ОписаниеIndustrial control electrical WASITES PZ9902(8A/20A)
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Многофункциональный измеритель мощности |
| Производитель | WASITES |
| Вес | 1 |
| Features | 自动量程选择 |
| Accuracy | - |
| Aperture Size | 88mm×88mm |
| Current Range | 10mA-8A;30mA-20A |
| Power Supply Type | AC/DC |
| Display Type | - |
| Voltage Range | 3-400V |
| Wiring Method | - |
| Phase Type | - |
| Measurement Parameter | 功率因数;无功功率;有功功率;Voltage;Current;视在功率;频率 |
| Appearance Type | 台式 |
