WT802
WT802
ПроизводительWASITES
Партномер производителяWT802
ОписаниеIndustrial control electrical WASITES WT802
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Многофункциональный измеритель мощности |
| Производитель | WASITES |
| Вес | 1 |
| Features | 自动量程选择 |
| Accuracy | - |
| Aperture Size | 92mm×92mm |
| Current Range | 0.5mA-20A |
| Power Supply Type | AC/DC |
| Display Type | LED |
| Voltage Range | 3-600V |
| Wiring Method | - |
| Phase Type | - |
| Measurement Parameter | 功率因数;无功功率;有功功率;Voltage;Current;视在功率;频率 |
| Appearance Type | 台式 |
