XCSM-06B
XCSM-06B
ПроизводительMS SHIMEI
Партномер производителяXCSM-06B
ОписаниеIndustrial control electrical MS SHIMEI XCSM-06B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кондиционеры/осушители/влагопоглотители |
| Производитель | MS SHIMEI |
| Вес | 1 |
| Maximum Power | 2000w |
| Rated Voltage | - |
| MoistureControlPrecision | - |
| HeatingCapacity | - |
| cryogen | - |
| HumidificationCapacity | 6kg/h |
| NumberOfHorses | - |
| HumidityControllableRange | RH30-95% |
| CirculatingAirVolume | - |
| Water tank capacity | - |
| Dehumidification capacity | - |
| PowerSupply | 220V-50Hz |
| ApplicableArea | 10m²~80m² Height 3m |
| Rated frequency | - |
| Rated power | - |
| CoolingCapacity | - |
