XCSM-20B
XCSM-20B
ПроизводительMS SHIMEI
Партномер производителяXCSM-20B
ОписаниеIndustrial control electrical MS SHIMEI XCSM-20B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кондиционеры/осушители/влагопоглотители |
| Производитель | MS SHIMEI |
| Вес | 1 |
| Maximum Power | 9500w |
| Rated Voltage | - |
| MoistureControlPrecision | - |
| HeatingCapacity | - |
| cryogen | - |
| HumidificationCapacity | 20kg/h |
| NumberOfHorses | - |
| HumidityControllableRange | RH30-95% |
| CirculatingAirVolume | - |
| Water tank capacity | - |
| Dehumidification capacity | - |
| PowerSupply | 380V-50Hz |
| ApplicableArea | 300m²~400m² Height 3m |
| Rated frequency | - |
| Rated power | - |
| CoolingCapacity | - |
