S-LMUN5314DW1T1G
S-LMUN5314DW1T1G
ПроизводительLRC
Партномер производителяS-LMUN5314DW1T1G
ОписаниеTransistors/Thyristors LRC S-LMUN5314DW1T1G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | LRC |
| Вес | 0.028 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Power Dissipation (Pd) | 250mW |
| Input Voltage (VI(on)@Ic,Vce) | 2V |
| Resistor Ratio | 0.25 |
| Output Voltage (VO(on)@Io/Ii) | 200mV |
| DC Current Gain (hFE@Ic,Vce) | 80@5.0mA,10V |
| Collector Current (Ic) | 100mA |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vceo) | 50V |
| Input Resistor | 10kΩ |
| Input Voltage (VI(off)@Ic,Vce) | 500mV@0.1mA,5V |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Pd- Power Dissipation | 250mW |
| Current - Collector(Ic) | 100mA |
| DC Current Gain | 80@5.0mA,10V |
| Voltage - Input(Max)(VI(off)) | 500mV |
| Output Voltage(VO(on)) | 200mV |
