KRX101U-RTK/P
KRX101U-RTK/P
ПроизводительKEC Semicon
Партномер производителяKRX101U-RTK/P
ОписаниеTransistors/Thyristors KEC KRX101U-RTK/P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | KEC Semicon |
| Вес | 0.028 |
| Power Dissipation (Pd) | 200mW |
| Input Voltage (VI(on)@Ic,Vce) | 2.4V |
| Transistor Type | - |
| Collector Current (Ic) | 100mA |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vceo) | 50V |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Pd- Power Dissipation | 200mW |
| Current - Collector(Ic) | 100mA |
| Number | - |
| Output Voltage(VO(on)) | 300mV |
