KTC3112-B-AT/P
KTC3112-B-AT/P
ПроизводительKEC Semicon
Партномер производителяKTC3112-B-AT/P
ОписаниеTransistors/Thyristors KEC KTC3112-B-AT/P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | KEC Semicon |
| Вес | 0.306 |
| Power Dissipation (Pd) | 625mW |
| Transistor Type | - |
| Collector Current (Ic) | 150mA |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vceo) | 50V |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Pd- Power Dissipation | 625mW |
| Current - Collector(Ic) | 150mA |
| Number | - |
