DSWB12LHGETB
DSWB12LHGETB
ПроизводительDongGuan KINGTEK Industrial Co.,LTD
Партномер производителяDSWB12LHGETB
ОписаниеSwitches DongGuan KINGTEK Industrial Co.,LTD DSWB12LHGETB
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DIP-переключатели |
| Производитель | DongGuan KINGTEK Industrial Co.,LTD |
| Вес | 4.79 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Type | Flat Toggle, Raised Style |
| Number of Positions | 12 Bits |
| Voltage Rating | 24V |
| Current Rating | 25mA |
| Operating Life | 2,000 Times |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | SPST |
| Lead Pitch | 2.54mm |
