SF16-BULK
SF16-BULK
ПроизводительEIC Semicon
Партномер производителяSF16-BULK
ОписаниеDiodes EIC Semicon SF16-BULK
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | EIC Semicon |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃ |
| Rectified Current | 1A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.7V@1A |
| Reverse Voltage (Vr) | 400V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35ns |
| Reverse Leakage Current | 5uA@400V |
