SF28-T/R
SF28-T/R
ПроизводительEIC Semicon
Партномер производителяSF28-T/R
ОписаниеDiodes EIC Semicon SF28-T/R
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | EIC Semicon |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃ |
| Rectified Current | 2A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 4V@2A |
| Reverse Voltage (Vr) | 800V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35ns |
| Reverse Leakage Current | 20uA@800V |
