SS3D/B
SS3D/B
ПроизводительEIC Semicon
Партномер производителяSS3D/B
ОписаниеDiodes EIC Semicon SS3D/B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | EIC Semicon |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃ |
| Rectified Current | 3A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 950mV@3A |
| Reverse Voltage (Vr) | 200V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35ns |
| Reverse Leakage Current | 10uA@200V |
