FA25-220S24H2
FA25-220S24H2
ПроизводительAIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
Партномер производителяFA25-220S24H2
ОписаниеPower Modules AIPULNION FA25-220S24H2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech) |
| Вес | 2.714 |
| Output Power | 25W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 88% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.8kV |
| Output current (maximum value) | 1.042A |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;120V~380V |
| Quiescent Dissipation | 0.1W |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 860uF |
