WA3-220S05A3
WA3-220S05A3
ПроизводительAIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
Партномер производителяWA3-220S05A3
ОписаниеPower Modules AIPULNION WA3-220S05A3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech) |
| Вес | 0.8 |
| Output Power | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Switching Frequency | 60kHz |
| Conversion Efficiency | 73% |
| Conversion Type | AC-DC |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 600mA |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| Output current (maximum value) | 600mA |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;120V~380V |
| Quiescent Dissipation | 0.3W |
| Ripple Noise | 80mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 1000uF |
