MT-7616
MT-7616
ПроизводительProkit's Industries
Партномер производителяMT-7616
ОписаниеInstrumentation/Meter Prokit's Industries MT-7616
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измеритель мощности |
| Производитель | Prokit's Industries |
| Вес | 152.775 |
| Type | InGaAs |
| resolving power | 0.01dB |
| working hours | >50 hours (power meter mode) |
| measuring range | ~50~+30dBm |
| Wavelength response range | 700-1700nm |
| Test distance | 600m |
| Power meter interface | 2.5mm universal interface |
